Українська
0,00 ₴
Зібрано коштів
0
Внесків
846
Днів війни
0
Проектів

bekind.ua – благодійна платформа для ефективної та прозорої допомоги Україні.

Готові допомогти, але не знаєте, кому? Ми щоденно збираємо та оновлюємо актуальні гуманітарні та військові потреби, прораховані та оформлені в окремі проекти, щоб кожна ваша гривня пожертви була витрачена ефективно.

Обирайте фонд чи кампанію, яку хочете підтримати, і робіть пожертву всього за кілька кліків. Всі фонди та проекти, зібрані на сайті, перевірені нами та платіжною системою. Всі платежі повністю прозорі та захищені, а ваш переказ вже через 2 банківських дні буде на рахунку фонду/проекту. Всі українці – добрі! Будь-яка сума пожертви – важлива.

З вами ми вже зібрали понад 20 млн гривень для 100+ українських фондів!

Показати більше
Проекти
Про нас

bekind.ua – це благодійна платформа, якою опікується громадська організація «Кайнд Челендж». Ми надихаємо допомагати із задоволенням через прості, прозорі та інноваційні способи збору коштів.

Kind Challenge працює з 2020 року, і за цей час ми залучили понад 20 млн грн для 100+ благодійних проектів з усієї України. Результати нашої роботи за 2020-2021 роки можна переглянути на сайті kindchallenge.net.

Під час повномасштабної війни ми запустили нову благодійну платформу bekind.ua, яка працює на 6 мовах. Тут, разом з партнерами та благодійниками, ми збираємо кошти на закриття термінових гуманітарних та військових потреб українців.

Наша команда щоденно збирає та оновлює актуальні потреби, перевіряє, прораховує та оформлює їх в окремі проекти, щоб кожна гривня вашої пожертви була витрачена максимально ефективно.

Показати більше
Доброчинці (0 внесків)
Дякуємо за підтримку
Наші партнери