Українська
0,00 ₴
Зібрано коштів
0
Пожертв
171
Днів війни
0
Проектів

bekind.ua – благодійна платформа для ефективної та прозорої допомоги Україні.

Готові допомогти, але не знаєте, кому? Ми щоденно збираємо та оновлюємо актуальні гуманітарні та військові потреби, прораховані та оформлені в окремі проекти, щоб кожна ваша гривня пожертви була витрачена ефективно.

Обирайте фонд чи кампанію, яку хочете підтримати, і робіть пожертву всього за кілька кліків. Всі фонди та проекти, зібрані на сайті, перевірені нами та платіжною системою. Всі платежі повністю прозорі та захищені, а ваш переказ вже через 2 банківських дні буде на рахунку фонду/проекту. Всі українці – добрі! Будь-яка сума пожертви – важлива.

З вами ми вже зібрали понад 20 млн гривень для 100+ українських фондів!

Показати більше
Проекти
Який наш внесок для України?

Ініціатива #RunForUkraine збирає кошти для громадської організації Kind Challenge, яка працює з 2020 року. Місія організації – допомогти українцям легко робити пожертви для перевірених благодійних фондів. Kind Challenge уже зібрали понад 10 млн гривень для різних благодійних організацій в Україні.

Зараз ми збираємо кошти на різні гуманітарні потреби, а також для допомоги ЗСУ, тваринам, людям з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам.

Якщо ви благодійний фонд з України, лікарня чи інша організація, яка потребує допомоги, ви можете заповнити анкету для отримання гуманітарної підтримки від нас.

Показати більше
Список пожертвувань (0 пожертвування)
Приєднатися до #RunForUkraine

Будь-хто може підтримати забіг у додатку для бігу Strava – це може бути кілька кроків, 10 км або ж і півмарафон. Ми просимо вас публікувати фото з пробіжки у ваших соціальних мережах з хештегом #RunForUkraine для підтримки ініціативи.

0 Бігунів
Корпоративні пожертви

Ваша компанія хоче допомогти? Проявіть ініціативу та організуйте забіг #runforukraine в будь-якому місті у світі або використайте інші способи збору коштів, залучаючи ваших працівників до благодійності.

Про нас

#RunForUkraine – це ініціатива Тетяни Гриньової, української благодійниці, марафонниці-любительки та організаторки благодійних забігів. В 2020 році вона заснувала Kind Challenge як громадську організацію та імпакт-стартап для розвитку благодійності в Україні.

Kind Challenge уже зібрали більше 10 млн гривень для більш ніж 100 українських благодійних організацій через платформи kindchallenge.net та kindrace.com. У 2022 році Тетяна мала пробігти поспіль 120 півмарафонів за 120 днів у різних містах України, щоб зібрати $1 мільйон на різні благодійні цілі.

Перша спроба потрапити до міжнародної Книги рекордів Гіннеса була призупинена через хворобу Тетяни. Війна змусила поміняти форму забігів. Рятуючи свого сина від війни, Тетяна евакуювалася з Києва до Амстердама, де з 7 березня щодня бігає півмарафон з українським прапором у руках. Вона продовжуватиме бігати по 21,1 км щодня доки не закінчиться війна в Україні.

Підтримайте Тетяну, приєднавшись до забігів чи жертвуючи кошти на благодійні цілі на цьому сайті.

Показати більше
Дякуємо за пожертви
Наші інстаграм-раннери - за хештегом #runforukraine
Наші партнери